• DSC03997.JPG
  • DSC04006.JPG
  • DSC04007.JPG

NIE ZAPOMNIJ O NAS ŚW MIKOŁAJU

8 grudnia w naszym ośrodku odbyła się impreza mikołajkowa dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych p.n. „Nie zapomnij o nas Św. Mikołaju”. W tym wyjątkowym dniu wszyscy zgromadzeni obejrzeli widowisko, wytwórni zabawy – magiczny świat baniek mydlanych połączony z iluzją. Po zakończonym pokazie, na naszych milusińskich czekał słodki poczęstunek oraz spotkanie ze Św. Mikołajem, który obdarował wszystkie dzieci prezentami.

Co rok organizatorami tej szlachetnej akcji są: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Leśmierzu. Nie zawiedli także sponsorzy, dzięki którym udało się obdarować zgromadzone dzieci świątecznymi paczkami. Dziękujemy, firmie „Polska Woda” w Aleksandrii, firmie „Ceramika Tubądzin” w Ozorkowie, Bankowi Spółdzielczemu w Ozorkowie, Wójtowi Gminy Ozorków, Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”  w Ozorkowie, hurtowni „Dana” w Cedrowicach, hurtowni „Bimat” w Ozorkowie za wsparcie akcji poprzez środki finansowe za które zakupiliśmy wiele słodyczy i upominków rzeczowych.