Gminny Ośrodek Kultury | Lesmierz 23 | 95-035 Ozorków | 42 718 05 79 | gok_lesmierz(at)wp.pl 

A A A

Wieści z Parzyc i Małachowic

Wiosenny sezon rozpoczęliśmy od przypomnienia zasad obowiązujących w świetlicy, porządków, zmiany wystroju sal i wspólnego planowania imprez, warsztatów , wycieczek i innych form działalności prowadzonych przez świetlice. Świetlica to miejsce gdzie dzieci mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas po zajęciach lekcyjnych. Jest to miejsce nauki, rozwoju, zabawy i odpoczynku. O czym mogą przekonać się dzieci uczęszczające do świetlic i biorące udział w różnych zajęciach.
W kwietniu podczas zajęciach plastycznych dzieci tworzyły za pomocą różnych materiałów i technik plastycznych kwiaty i bociany zwiastujące nadejście wiosny. Z plastikowych kapsli, kolorowej folii i drucików kreatywnych powstały żonkile. W świetlicowych oknach zakwitły krokusy, hiacynty i bratki wykonane z krepiny.


W słoneczne popołudnia aktywnie spędzamy czas na powietrzu, grając w piłkę, bawiąc się na placu zabaw i uczestnicząc w konkursach i zabawach plenerowych.
28 maja o godz. 17.00 zapraszam do świetlicy w Parzycach oraz 29 maja o godz. 17.00 do świetlicy w Małachowicach Kolonii na Dzień Matki.

Agata Włodarczyk