AKTUALNOŚCI W ŚWIETLICY W SIERPOWIE - GRUDZIEŃ 2017

28 listopada dzieci wyjechały na imprezę Andrzejkową do świetlicy środowiskowej w Skromnicy. W tym wyjątkowym dniu obejrzały widowisko, magiczny świat baniek mydlanych połączony z iluzją. Tradycyjnie, wzięły udział także we wróżbach andrzejkowych. Zwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek.
W bieżącym miesiącu w świetlicy realizowany jest program profilaktyczny zat. „Narkotyki Twoim wrogiem”.

6 grudnia odbyły się „Mikołajki” dla dzieci z Sierpowa i Konar. Tego dnia nie mogło zabraknąć Św. Mikołaja, który obdarował wszystkich zgromadzonych upominkami.
10 grudnia grupa świetlicowa wyjechała do Teatru Tańca V6 w Łodzi na spektakl "Ostatni płatek śniegu".
Okres przedświąteczny to czas pełen radości i wesołego gwaru w naszej świetlicy. Dzieci własnoręcznie przygotowywały techniką decoupage ozdoby na choinkę śnieżynki, bombki. Świetlicowe okna udekorowały papierowymi choinkami i gwiazdami. W ramach warsztatów świątecznych nasi milusińscy wraz z rodzicami tworzyli stroiki dekorujące drzwi i stół świąteczny.

Anna Kubczak