MIKOŁAJKOWA WYCIECZKA DO TEATRU TAŃCA

10 grudnia dzieci i młodzież z świetlic gminnych wyjechały do Teatru Tańca V6 w Łodzi. Obejrzeliśmy spektakl „Ostatni płatek śniegu”- opowieść o chłopcu, który wyrusza w podróż do Krainy Zimy. Ma nadzieję spotkać prawdziwą Królową Śniegu i sprawić, by zawitał prawdziwy wigilijny nastrój. Na swojej drodze bohater spotka mnóstwo postaci, które pomagały mu w tej wędrówce, ale uwaga – nie wszystkie są życzliwe...

Dużą radość dzieciom sprawiło to, że mogły uczestniczyć w przedstawieniu i wspierać głównego bohatera. Niezapomniane wrażenie wywarły na nas akrobacje aktorów, piękne kostiumy oraz bajkowa sceneria, to wszystko wprowadziło nas w wyjątkową świąteczną atmosferę.

Agnieszka Tomczak