Błąd

JPEG datastream contains no image `//images/AKTUALNOSCI/lipiec_2019/19 NOWY q.jpg' @ error/jpeg.c/JPEGErrorHandler/322

Co słychać w Goku....

Ostatnie tygodnie upłynęły naszym kapelom Ludowym na wyjazdach i rywalizacjach muzycznych z innymi znanymi kapelami z różnych województw. Z XVIII Spotkań Folklorystycznych Polski Centralnej, zorganizowanych 25 maja w Sieradzkim Parku Etnograficznym kapela im. Tadeusza Kubiaka wróciła z I nagrodą. Gratulujemy.

Powodem do dumy są również osiągnięcia solistki Wiktorii Kicińskiej, która debiutowała w działającym przy naszym ośrodku kultury zespole wokalnym ”Pięciolinia”. Wiktoria jest uczennicą III klasy Gimnazjum w Solcy Wielkiej. Pomimo młodego wieku jest już laureatką wielu konkursów muzycznych, na których zajmuje I miejsca. Są to konkursy o randze wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Wiktoria Kicińska uczęszcza do ogniska muzycznego w Solcy Wielkiej, które prowadzi nasz instruktor Daniel Chałupnik. Nie dawno, zdobyła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki im. Marka Grechuty, zorganizowanym w Młodzieżowym Domu Kultury im. Małego Księcia w Ozorkowie.

{gallery}AKTUALNOSCI/lipiec_2019{/gallery}