Gminny Ośrodek Kultury | Lesmierz 23 | 95-035 Ozorków | 42 718 05 79 | gok_lesmierz(at)wp.pl 

A A A

W naszej Świetlicy środowiskowej w Sokolnikach Lesie na dobre zagościła złota, polska jesień. Ta piękna pora roku zainspirowała świetliczaki do wykonania uroczych dekoracji, które doskonale oddają klimat listopadowych dni.
Był to dla nas miesiąc obfitujący w zajęcia plastyczne, podczas których dzieci tworzyły liście w rozmaitych kształtach, we wszystkich kolorach jesieni, które obecnie zdobią okna sokolnickiej Świetlicy. Uczestnicy zadbali również o wystrój naszej tablicy na której pojawiły się jeże, wiewiórki, listki i grzyby.

 


Pod koniec listopada uczestnicy wykazali się dużą porcją kreatywnych pomysłów przygotowując andrzejkowe dekoracje – serduszka do wróżb z imionami, klucze do przelewania wosku a także świeczki. 28 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa. Tego dnia na dzieci czekały rozmaite wróżby, pyszny poczęstunek oraz tance przy akompaniamencie muzycznym. Było mnóstwo uśmiechu i dobrej zabawy.
5 grudnia o godzinie 17.00 w Świetlicy Środowiskowej w Sokolnikach Lesie odbędą się długo wyczekiwane przez panie warsztaty dietetyczne, na których nie zabraknie profesjonalnych porad i informacji z zakresu zdrowych nawyków żywieniowych . Serdecznie zapraszamy.

Karolina Kociołek