Gminny Ośrodek Kultury | Lesmierz 23 | 95-035 Ozorków | 42 718 05 79 | gok_lesmierz(at)wp.pl 

A A A

Wakacje online z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Leśmierzu!

Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury dobiegły końca! Cieszy nas niezmiernie, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, związanym z pandemią byliście Państwo z nami, a nasza letnia oferta pt. „Wakacje online” spotkała się z pozytywnym odbiorem i żywym zainteresowaniem.

Chcąc pozostać z Państwem w kontakcie, zaproponowaliśmy aktywność zdalną za pośrednictwem mediów i naszej strony internetowej regularnie umieszczając materiały promujące naszą Gminę, twórczość artystyczną kapel, zespołów, orkiestry dętej zat. „Na ludową nutę”. Rodowici mieszkańcy wzięli udział w konkursie wiedzy „Jak znamy Gminę Ozorków” oraz zabawie
w formie cotygodniowych zagadek fotograficznych „Znasz te miejsca w naszej Gminie?”. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstał cykl zajęć plastycznych z instruktarzem „Kreatywnie dla małych i dużych”, informatycznych oraz muzycznych – nauka gry na instrumentach. „Kultura online” pod tym hasłem udostępnialiśmy dzieciom godne polecania: teatrzyki, musicale, bajki. Wspólnie odbywaliśmy wiele wirtualnych spacerów po pięknych i ciekawych zakątkach naszego kraju. W lipcu i sierpniu dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje”. Z przyjemnością informujemy, iż nagrodzone zostały nadesłane prace Anny Tomczak mieszkanki Solcy Małej oraz Faustyny i Lucjana Bungo ze Skromnicy. Gratulujemy!

 

W dalszym ciągu będziemy kontynuować naszą działalność w formie online. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skierowaną do mieszkańców naszej gminy zat. „Kulturalna jesień z GOK!”. Zachęcamy do obserwowania https://www.gok-lesmierz.pl i aktywnego udziału. Bądźcie razem z nami!