Gminny Ośrodek Kultury | Lesmierz 23 | 95-035 Ozorków | 42 718 05 79 | gok_lesmierz(at)wp.pl 

A A A

A w świetlicy w Parzycach i Małachowicach...

 

Z okazji zbliżającego się dnia matki w maju odbyły się twórcze zajęcia plastyczne pod hasłem „ Zrób to sam- upominek okolicznościowy” dla bliskiej osoby. Z wielkim zaangażowaniem i radością dzieci przygotowały dla swoich mam pachnące lampiony serca.
27 maja w świetlicy w Parzycach i 28 maja w świetlicy w Małachowicach w ramach dnia matki odbyły się spotkania z konsultantkami kosmetycznymi firmy Avon. Uczestniczki mogły zapoznać się z kosmetykami do pielęgnacji twarzy, dowiedzieć się jak dbać i pielęgnować skórę. Wspólnie spędzony czas, w miłym gronie przy kawie i cieście z pewnością był pełen inspiracji i dobrej energii. Mamy mogły oderwać się od codziennych obowiązków i pozwolić sobie na chwilę relaksu.


Dzieci z okazji swojego święta tworzyły antystresowe zabawki sensoryczne w postaci gniotka.
Zabawa gniotkiem przynosi upragnione odprężenie, zgniatanie balona wypełnionego mąką lub ryżem świetnie odstresowuje i pozwala wyrzucić z siebie negatywne emocje relaksując i wprawiając w dobry nastrój. A zapewne dobry nastrój towarzyszył dzieciom podczas tworzenia tych zabawek i wspólnych zabaw i gier na placu zabaw.

Agata Włodarczyk