Gminny Ośrodek Kultury | Lesmierz 23 | 95-035 Ozorków | 42 718 05 79 | gok_lesmierz(at)wp.pl 

A A A

WAKACJE W ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ W CZERCHOWIE

Arena Laser Games, warsztaty w Castoramie, kino, pizza, a także zajęcia ruchowe, warsztaty i aktywności na świeżym powietrzu sprawiły, że wakacje w świetlicy środowiskowej w Czerchowie będą bardzo miło wspominane przez uczestników.
Wakacyjną przygodę rozpoczęliśmy tworzeniem kolorowych bransoletek. Następnie wybraliśmy się na wycieczkę do kina na film pt. „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”. Po seansie zaś udaliśmy się na pyszną pizzę. Odbyło się także wiele warsztatów plastycznych m.in. malowanie na „Eco workach” ; „japonki na plaży”; nie mogło zabraknąć zajęć kreatywnych z „koralików pyssla”; powstały również piękne żółwie z butelek plastikowych, gąsienice z kolorowego papieru; labirynty z plasteliny.

Wiele frajdy sprawiły dzieciom wyścigi żaglówek oraz wiele innych zajęć, w których występowała rywalizacja. Chodziliśmy także na spacery oraz korzystaliśmy z placu zabaw. Kolejna wycieczka to warsztaty w Castoramie, podczas których świetliczaki stworzyły własne samochody ciężarowe. Następnym punktem była długo wyczekiwana zabawa w Arenie Laser Games. Wakacje zakończyliśmy „pocztówką z wakacji” oraz stworzyliśmy piękne muszelki z masy porcelanowej


Wakacje dostarczyły uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji.