Gminny Ośrodek Kultury | Lesmierz 23 | 95-035 Ozorków | 42 718 05 79 | gok_lesmierz(at)wp.pl 

A A A

Aktualności

Choć mamy już wrzesień i przyszedł czas na nowe obowiązki nasze myśli wciąż wracają do wakacji. Mamy co wspominać, choćby nasze zajęcia plastyczne, gry i zabawy czy wycieczki.

Dzieciaki bardzo lubią prace twórcze a więc zorganizowaliśmy dzień puzzli, malowaliśmy mandale oraz warsztaty „morze w butelce”. Świetliczaki z Pełczysk i Skromnicy barwiły sól i robiły morskie witraże, którymi udekorowały szklane butelki. Do tego trochę muszelek zebranych nad morzem, sznurek i korek – efekt był naprawdę piękny a dzieci bardzo z siebie dumne.
21 sierpnia mieliśmy okazję uczestniczyć w kolejnych warsztatach „Majsterkowo” w Castoramie, tu dzieci wykonały ciężarówki z drewnianych elementów. Byliśmy też w Arena Laser Games na emocjonującej bitwie drużynowej – świetna zabawa, polecamy wszystkim!


28 sierpnia odbyła się nasza ostatnia wakacyjna wycieczka do siedliska pod ruinami zamku w Besiekierach. Poznaliśmy tam legendę związaną z zamkiem, dzieci brały udział w zmaganiach sportowych i podchodach oraz piekły pyszne podpłomyki. Podczas pobytu w siedlisku ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego „Bez nałogów zdrowo żyj z całych sił”- uczestnicy i zwycięzcy zostali obdarowani nagrodami.
Agnieszka Tomczak